ד"ר יוסף בן שושן - אף אוזן גרון וסינוסים


ד"ר יוסף בן שושןהוא מומחה לניתוחי אף אוזן גרון, סינוסים וניתוחי אף קוסמטיים. רפואת אף אוזן גרון (אוטולרינגולוגיה Otolaryngology), היא ענף ברפואה כירורגית המתמחה בטיפול במחלות במערכת האף האוזן הגרון, הראש והצוואר בגוף האדם. שמה המלא של המומחיות בתחום זה בישראל היא: "מומחה במחלות אף, אוזן וגרון וכירורגיה של ראש-צוואר" וזוהי בדיוק התמחותו של ד"ר בן שושן יוסף בבית החולים שיבא תל השומר.

ד"ר יוסף בן שושן - מנתח פלסטי וניתוחי אסתטיקה

 

 המודעות הגוברת לצורתנו החיצונית וההתפתחויות המדעיות והטכנולוגיות של המאה ה-21 סייעו לקדם ולפתח את תחום הרפואה האסתטית והניתוחים הפלסטיים. השילוב המוצלח בין המדע לרפואה הניב שיטות טיפול ייחודיות, הממזערות סיכונים וצלקות, מצמצמות מאד את תקופת ההחלמה וגם מפחיתות את מחירי הניתוחים. ניתוחים פלסטיים אינם נחשבים עוד לתופעה חריגה או ייחודית והם מקובלים היום בתודעה החברתית והתרבותית.
לפי המלצת ד"ר יוסף בן שושן בפגישה הראשונה לקראת ניתוח אף יבדוק המנתח את אפה של המנותחת, יסביר לה את פרטי הניתוח, אופן ההרדמה, והסיכונים הכרוכים. בשלב הבא היא נשלחת לביצוע בדיקת דם וצילומי אף מארבע זוויות שונות, לבסוף מבצע הכירורג הפלסטי בדיקה כללית כהכנה לניתוח.
 
ד"ר בן שושן יוסף מצביע על כמה סוגים של בעיות אף בגינן מגיעים אנשים לניתוח. הבולטים הם אף בצניחה, אף עם גבנון, אף עקום, אף רחב והקטנת אף. יוסף בן שושן טיפל בשנים האחרונות בהצלחה רבה במספר רב של מטופלים בכל אחת מהתופעות האלה. אם אתן מזהות באפכן אחת מבעיות הנזכרות, ד"ר יוסף בן שושן מזמין אתכן לצור קשר לתיאום פגישת ייעוץ.